Pozvání na výstavu Hodiny a Klenoty 2017

Výstava se blíží, ke slavnostnímu otevření Výstaviště v Holešovicích se přistoupí 14. září ve 12 hod. Kompletní seznam vystavovatelů je ne http://www.hodinyaklenoty.cz/seznam-vystavovatelu.html V příloze si mohou zájemci stáhnout volnou vstupenku. Na tomto místě chceme krátce upozornit na některé přednášky se kterými se mohou návštěvníci setkat. Upozorňujeme hlavně, logicky v návaznosti na naše zaměření, na kameny a šperky. Zvláštní pozornost věnujeme letošní prezentaci diamantů a jejich náhražek.

Pozvání na výstavu Hodiny a Klenoty

- první den výstavy bude opět posunutá otevírací doba - pro návštěvníky bude otevřeno až do 20:00 hod.
http://www.hodinyaklenoty.cz/archiv-aktualit/aktualita.html/3_23211-anke...

- pro návštěvníky je přichystán bohatý doprovodný program (přednášky, soutěže, ukázky, zkoušky, ... nutno klikat na jednotlivé dny): http://www.hodinyaklenoty.cz/doprovodny-program.html

- i v letošním roce si můžete přijít vyslechnout přednášku zpracovanou držitelem diplomů GIA Diamonds Graduate a HRD Certified Diamond Grader, uznávaným mezinárodním odborníkem na hodnocení diamantů a prodejcem diamantů s mezinárodními certifikáty GIA a HRD Antwerp, panem Vladimírem Kondratěnkem ze společnosti ARETE DIAMOND - UMARUTTI S.R.O.; profesionální poznámky obchodníka s diamanty pod názvem „Hodnocení a prodej diamantů “ přednese Ing. Ladislav Klaboch (překladatel druhého opraveného a doplněného českého vydání knihy DIAMANTY - Příručka hodnocení diamantů); Pozn. Prezentace předpokládá znalost základů hodnocení diamantů.;
Zajímat návštěvníky mohou i mé přednášky o zpracování drahokamů ve 14. a v 17. století

pozvěte bezplatně Vaše partnery a zákazníky na výstavu HODINY A KLENOTY 2017.

S použitím Vámi zaslaného odkazu na webové stránky a speciálního kódu pozvánky vyplní Vaši partneři a zákazníci jednoduchý formulář a získají tak na email, který zadali během registrace, voucher ke vstupu na výstavu ZDARMA.

Vytištěný voucher návštěvníci vymění za volnou vstupenku na pokladně u hlavního vstupu. Pokud k voucheru předloží i kopii živnostenského listu nebo vizitku, získají navíc speciální VIP pásku odborného návštěvníka, která umožňuje opakovaný vstup po celou dobu výstavy.

Obrázky: 
z expozice DUV GRANÁT Turnov