Výstava HODINY A KLENOTY 2015

Předkládáme našim čtenářům první pozvánku týkající se již 24. ročníku výstavy, která se uskuteční v termínu 24. - 26. září 2015 na Výstavišti v Praze – Holešovicích.
- po loňských pozitivních ohlasech bude výstava opět prezentována formou plakátů a čestných pozvánek na všech pobočkách a expoziturách Puncovního úřadu a prostřednictvím roll-upu pak na ni bude upozorňováno na akcích, které PÚ pořádá – jedná se např. o Aukce cenností (prodej šperků z drahých kovů) nebo Semináře o zkoušení DK na kameni
- se všemi odbornými časopisy jsou domluveny smlouvy o mediálním partnerství (HODINKY&ŠPERKY, KLENOTNÍK HODINÁŘ, WATCH MAGAZINE, WATCH IT!)
- k oslavencům letos patří firma Advantage-fl.cz s.r.o. – dodavatel nářadí, strojů a spotřebního materiálu zejména pro zlatnickou výrobu - úspěšně působící již 10 let.
- informace o výstavě se opět objeví i v časopisech Šperkař, Sklář a keramik, Creative ŠPERK, Creative AMOS, …
- návštěvníci výstavy budou mít jedinečnou příležitost prohlédnout si ve Střední hale Průmyslového paláce exponáty soutěžící v prémiovém ročníku ankety Hodinky roku 2015 (hlasovat můžete na www.hodinkyroku2015.cz ) – přes 20 modelů zvučných jmen bude soutěžit v níže uvedených kategoriích – podrobnější informace se připravují:
- v minulých dnech byl vyhlášen již 14. ročník soutěže ŠPERK ROKU 2015 - CZECH OPEN; bližší informace k soutěži lze získat u tajemníka SKH ČR na adrese jan.hlavac@seznam.cz
- premiéru si na výstavě bude mít výhradní dovozce značky DigPro na území ČR, SR a Maďarska – společnost AJM invest s.r.o., která na výstavě představí profesionální vybavení pro fotografování různých výrobků – jedinečnost jejich výrobků spočívá v jednoduchosti ovládání, pomocí které lze získat zaručený výsledek na profesionální úrovni – více zde:
http://www.hodinyaklenoty.cz/archiv-aktualit/aktualita.html/3_22487-digp...
- pro případ, že se k Vám nedostala závěrečná zpráva z loňského ročníku, lze si ji stáhnout z webu:
http://www.hodinyaklenoty.cz/archiv-aktualit/aktualita.html/3_22455-hodi...